PK Zarząd Nieruchomości

 

Firma PK Zarząd Nieruchomościami działa od 2002 roku oferując usługi w zakresie zarządzania i administrowania Wspólnotami Mieszkaniowymi.

 

Zarządzamy 17 nieruchomościami o łącznej powierzchni użytkowej ok. 91 000 m kw. Nasze wspólnoty mieszczą się w Koszalinie, Mielnie, Polanowie i Nacławiu.

 

Posiadamy bogate doświadczenie, które pomaga nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy to odpowiednio przygotowany zespół składający się z licencjonowanego zarządcy nieruchomości, administratorów, księgowych, radcy prawnego, inspektora nadzoru budowlanego, konserwatora technicznego. Naszymi partnerami są wyłącznie wyselekcjonowane i sprawdzone podmioty rynku nieruchomości (firmy hydrauliczne, elektryczne i inni specjaliści), gwarantujące wysoki poziom usług.

 

Tworzymy profesjonalną i solidną firmę, rzetelnie podchodzącą do powierzonych nam umową obowiązków. W pełni zdajemy sobie sprawę jak ważne jest, by nasze usługi świadczone były na odpowiednim poziomie i z właściwym zaangażowaniem. Naszymi działaniami staramy się wykazać, iż powierzając nam zarządzanie/administrowanie nieruchomością zyskujecie Państwo nie tylko zarządcę/administratora, ale także rzecznika swoich praw i interesów.

 

Atuty naszej firmy to: przejrzystość rozliczeń finansowych, profesjonalizm, rzetelność oraz szybkość w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez zarządy wspólnot.

 

Firma posiada polisę ubezpieczenia OC Zarządcy Nieruchomości na kwotę 50 000 Euro za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością w zakresie zarządzania nieruchomościami.